بسمه تعالی 

مرکز خدمات و پشتیبانی سایبری استان گیلان در راستای حمایت از تولید و سرمایه ایرانی و همچنین رسالت و وظیفه ذاتی خود در تلاش است فعالیت های خود را مبتنی بر نیاز و خدمت به مردم و جامعه هدایت نموده و گسترش دهد.

از اینرو با تحقیقات و مطالعات فراوانی که توسط کارشناسان امر انجام شد یکی از نیاز هایی که همواره توسط شهروندان این استان و مسئولین شهرستان ها و حتی ساکنین شهرها نیز از آن به عنوان یک نیاز و ضرورت نام برده می شود خلاء اطلاع رسانی در این استان برای رفع نیاز های روزمره زندگی شهری می باشد.

از اینرو توسط این مرکز تصمیم به اجرای پروژه اطلاع رسانی عظیمی تحت نام بانک اطلاعات شهری (اولین رسانه دیجیتال و نرم افزاری گیلان ) گرفته شد.

پروژه بانک اطلاعات شهری با هدف و تلاش در جهت رفع این خلاء و ارائه خدمتی نو در سال 1392 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و پس از 6 ماه مراحل کارشناسی و مطالعات اولیه اقدام به تعریف عملیات اجرایی آن نمود.

در مرحله اول اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی با ادارات متولی و ذیربط شهرستان ها و جلب حمایت و یا موافقت به همکاری و همچنین موازی با آن تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد و تهیه تجهیزات مناسب کار ی بود که به لطف خداوند متعال این فاز با موفقیت چشم گیری به پایان رسید و اکنون پروژه وارد فاز های دیگر خود گردیده است.

لازم به ذکر است این پروژه تنها یک پروژه اطلاع رسانی نبوده و خدمات خاص و ویژه رفاهی نیز در لایه های درونی آن برای شهروندان در نظر گرفته شده است و سابقه اجرای چنین پروژه ای با این مشخصات در هیچ کجای کشور نبوده و شهرهای استان گیلان با توجه به اینکه در اولویت شهر الکترونیکی گردشگری می باشد ، نیز به عنوان پایلوت این پروژه انتخاب شده است و به امید خدا در سایر شهر های ایران نیز قابل اجرا می باشد.

امید است با لطف و کرم خداوند متعال این پروژه به هدف خود که خدمت به جامعه است نائل شود و خدمتی نو را تقدیم این مردم فهیم و عزیز بنماید.

 

 

 

 

 

 

تمامي خدمات اين مرکز ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مرکز بین المللی خدمات و پشتیبانی سایبری می باشد. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.