بسمه تعالی

گردشگری

 نظر به اهمیت و جایگاه فوق العاده ارتباطات و فضای مجازی در حوزه گردشگری در عصر کنونی و ضرورت توسعه ی این مهم در استان فرهنگی گیلان ، مرکز پشتیبانی و خدمات سایبری استان درسال 1392، پس از یک دورۀ یک ساله  تحقیقاتی- مطالعاتی  گسترده و تلفیق آن با تجارب استادید ، نخبگان ، مسئولین و دست اندرکاران حوزۀ گردشگری، با هدف تجمیع و یکپارچه سازی اطلاعات گردشگری استان گیلان در یک شبکۀ واحد و بین المللی شروع به فعالیت نمود. شبکۀ گردشگری مرکز خدمات و پشتیبانی سایبری استان گیلان باکمک قابلیت چند زبانه بودن خود، در جهت استفادۀ کلیۀ گردشگران داخلی و خارجی در هر نقطه از این کرۀ خاکی فعالیت می نماید. این شبکه با تکیه بر گروه علمی و متخصصی که در اختیار دارد در تلاش است تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، گردشگری و آشنایی هرچه بیشتر با جاذبه ها و اِلِمان های صنعت گردشگری را تسهیل نماید. در این راستا با ایجاد بانک جامع اطلاعات گردشگری استان گیلان به نام  iKOJA.ir، در تلاش هستیم تا از طریق ترویج فرهنگ گردشگری مجازی، نطفه های ذاتی گردشگری درونی هر فرد را بارور نماییم.

رسالت شبکه

در شبکۀ گردشگری مرکز خدمات و پشتیبانی سایبری استان گیلان به دنبال آن هستیم تا تمامی اطلاعات مورد نیاز گردشگری و تور و سفر مخاطبان را به صورت جامع و یکپارچه در اختیار آن ها قرار دهیم تا علاقمندان این حوزه بتوانند با صرف کمترین وقت و هزینه، بیشترین استفاده را از زمان خود داشته باشند.

با نگاهی نو به گردشگری، نام "iKOJA.ir" را برگزیدیم تا بتوانیم ضمن نهادینه کردن فرهنگ گردشگری مجازی، باعث ارتقای گردشگری و دوستی هرچه بیشتر آدمیان با محیط زیبا و شگفت انگیز پیرامونشان شویم.

 

مزایای معرفی شبکۀ گردشگری مرکز خدمات و پشتیبانی سایبری استان گیلان

1. جامعیت ، طیف گسترده ای از مراکز با دسته بندی های مشخص و دقیق در این شبکه در حال معرفی می باشند که همین امر، موجب بی نیازی مخاطبان از مراجعه به صدها سایت مختلف و جستجوی اکثرا نافرجام اطلاعات مورد نیاز می شود. در حقیقت این شبکه دائره المعارفی جامع و تصویری جهت تجمیع جزیره های اطلاعاتی مراکز خدماتی استان گیلان موجود بر روی وب می باشد.

2. تنوع اطلاعات موجود ، بر خلاف سایر رسانه های تبلیغاتی (مانند رسانه های چاپی، سایت های تبلیغاتی و ...) که تنها در مدت زمانی محدود، اطلاعات محدودی از مرکز را در اختیار مخاطب قرار می دهند (اکثرا یک صفحه توضیح در ارتباط با مرکز)، امکان بارگذاری انواع اطلاعات چند منظوره بر روی این شبکه وجود دارد؛ مانند:

" عکس، فیلم، تور مجازی، توضیحات کامل متنی و تصویری، کروکی، تصاویر ماهواری ای از محل ارائه کالا یا خدمت، مسیریابی، اطلاعات تماس، مدیریت و پرسنل، لیست کالاها و خدمات با توضیحات تفکیکی، نقشه، آدرس وب سایت و ....  "

3. امکان شخصی سازی اطلاعات ،  هر مرکز می تواند بسته به نیازهای خود، اطلاعات ویژه و دلخواه خود را بر روی شبکه بارگذاری نماید.این در حالی است که سایر رسانه های تبلیغاتی، تیپ های خاص دریافت اطلاعات را برای مراکز مشخص مینمایند.

4. سریعترین دسترسی ممکن ، مخاطب می تواند به سرعت و تنها با کلیک بر روی موس خود، به مرکز مدنظر خود دسترسی پیدا نماید. استفاده از متدهای علمی و به روز چیدمان سایت در دستیابی به این مهم نقش کلیدی داشته است.

5. قیمت بسیار مناسب ، در قیاس با سایر رسانه های موجود و با توجه به حجم اطلاعات قابل بارگذاری بر روی این شبکه، قیمت معرفی مراکز و خدمات آن ها در این شبکه بسیار مقرون به صرفه می باشد.

تمامي خدمات اين مرکز ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مرکز بین المللی خدمات و پشتیبانی سایبری می باشد. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.